#Pomagaj

Odmień los zwierząt

Interesuje Cię pomoc dla zwierząt? Nie możesz podjąć się adopcji psa lub odwiedzin w schronisku? Nic straconego! Zostań bohaterem bezdomniaka! Bezpańskie psy czekają na twoją pomoc! Twój gest wsparcia może sprawić, że te porzucone stworzenia znajdą dom i miłość, na które zasługują. Dowiedz się w jaki sposób możesz odmienić los zwierząt. Zobacz nasze zbiórki.

Każda wpłata jest dla nich szansą na nowe życie. Teraz możesz pomóc szybko i łatwo - w dwóch krokach. Chcesz okazać jednorazowe wsparcie finansowe dla zwierząt? Odwiedź naszą zbiórkę i wpłać groszaka.

Twoja pomoc ma znaczenie!

Wszystkie środki przeznaczamy na pomoc naszym psom. Każda zbiórka jest rozliczana publicznie.

Bez stałego wsparcia nie możemy pomagać.

Dzięki Twojemu wsparciu, możemy zapewnić naszym psiakom wszystko, czego potrzebują przed adopcją do wymarzonych domów.

Dołącz do grona darczyńców! Ustaw przelew stały i zmień świat, naszych bezdomnych zwierząt, na lepszy.

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj  Przelew krajowy: 36194010763216673800000000 Przelew zagraniczny: IBAN PL36194010763216673800000000 BIC/SWIFT: AGRIPLPR tytułem: darowizna na cele statutowe

Porządki wiosenne, jesienne, letnie zimowe i nie tylko w szafie?

Nie wyrzucaj! Oddaj i pomóż nam pomagać.

Organizujemy zbiórki rzeczowe. Ty dasz swoim przedmiotom drugie życie, a my otrzymamy wsparcie dla naszych zwierząt. Okaż Serce. Wesprzyj nasze działania przez oddanie, zalegającej u Ciebie, odzieży czy dodatków. Zwolnij miejsce w swojej szafie i wesprzyj bezpańskie psy.

[kliknij i przejdź na stronę zbiórki odzieży]

Rób zakupy online i od razu pomagaj!

Jak to działa? Nie dopłacasz do swoich zakupów! Płacisz tyle samo, co zwykle! A my otrzymujemy darowiznę od Twoich zakupów. Wypróbuj aplikację FaniMani. Zajmie to tylko dwie minuty, a dzięki temu zwierzęta otrzymają potrzebną pomoc. To naprawdę działa.

[kliknij i przejdź na stronę FaniMani.pl]

A jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skorzystaj z instrukcji: fundacjarap.pl/fanimanipl

Zostań Naszym Patronem!

Wybierając wsparcie przez platformę Patronite ustawiasz 3 miesięczną subskrypcję i wskazujesz na jaki cel, ma zostać przeznaczone Twoja pomoc.

[kliknij i przejdź na stronę Fundacji na Patronite]

Daj dom tymczasowy dla potrzebującego psa. Okaż swoje serce i odezwij się do nas!

Napisz do nas: fundacjarap@gmail.com porozmawiamy, jakie masz doświadczenie i czy jesteś świadomy/-a „z czym to się je” i zobaczymy, jakiemu psiakowi wspólnie możemy pomoc.

Zostań jednym z Nas!

Nie możesz podjąć się adopcji psa? Chcesz pomagać w schronisku, ale czas jest przeszkodą? W wirtualny Wolontariat może się zaangażować, każda osoba, niezależnie od miejsca, która ma kilka wolnych minut dziennie i pomoże udostępniać naszych podopiecznych w internecie. Nasze psiaki możesz promować także w świecie rzeczywistym :) „marketing szeptany” czyli szerzenie informacji o naszych podopiecznych wśród znajomych, rodziny i innych osób.

Zostań Wolontariuszem! Wesprzyj Naszą Fundację! Możesz napisać do nas na:

fundacjarap@gmail.com

Zostań wolontariuszem Fundacji Ratuj Adoptuj Pomagaj. Pomagaj zdalnie, niezależnie od miejsca lub stacjonarnie. Losy zwierząt mogą się odmienić. Twoja pomoc ma znaczenie!

Leży Ci na sercu dobro naszych psiaków?
Zorganizuj dla nich zbiórkę rzeczową! W szkole, w przedszkolu, wśród znajomych.

Okaż Serce Dla Zwierząt. Wesprzyj Nasze Cele

Napisz do nas: fundacjarap@gmail.com stworzymy dla Ciebie plakat do wydrukowania.

Pomagaj ze swoim zespołem!

Jak firma może wesprzeć fundację?  Organizując z nami w firmie Dzień Psa/ Zbiórkę Darów dla FRAPków - zostając wirtualnym opiekunem jednego z naszych zwierząt - umieszczając skarbonkę fundacji w wybranym miejscu w swojej firmie - zostając Darczyńcą fundacji, wspierając darowizną naszych podopiecznych - robiąc zakupy przez FaniMani.pl

Darowizny na rzecz Fundacji RAP mogą Państwo odliczyć od podatku.
Fundacja RAP ma status organizacji pożytku publicznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas: fundacjarap@gmail.com

Myślisz, że w dzisiejszych czasach nie masz możliwości wsparcia naszych zwierząt? A czy wiesz, że 1,5% podatku to OLBRZYMIE WSPARCIE dla naszych psiaków?! W zeszłym roku byliśmy w stanie zakupić karmę dla zwierząt na jeden miesiąc.

Jeśli chciałbyś nas wesprzeć lub nie wybrałeś jeszcze Fundacji dla zwierząt, której chciałbyś pomóc, zostawiam nasz KRS: 0000858108

Kliknij i dowiedz się Krok po kroku, jak przekazać 1,5%

Masz inny pomysł by wesprzeć zwierzęta w Fundacji RAP?Napisz do nas!

Kontakt

Bezpańskie psy, często chore i porzucone na ulicy lub w schronisku, potrzebują naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek. Źli ludzie wyrządzili im największą krzywdę, ale to także my - ludzie o dobrych sercach, możemy odmienić ich los. Dzięki wspólnym działaniom, możemy sprawić, że te bezbronne stworzenia odzyskają nadzieję i nigdy nie wrócą do schroniska. Możesz pomagać, bez względu na czas i miejsce - wspierając dane zbiórki.

Jeśli masz wolne miejsce w swoim domu i sercu, możesz zostać domem tymczasowym dla naszych podopiecznych, oferując im ciepłe schronienie i miłość, których tak bardzo potrzebują. A jeśli jesteś gotowy na stałe zaangażowanie, adopcja bezdomnego psiaka może być najpiękniejszym gestem miłości, jaki możesz podarować. W przypadku chęci adopcji lub zostania domem tymczasowym, dla jednego z naszych piesków - prosimy o kontakt. Przekażemy Ci wszelkie potrzebne informacje!

Potrzebujemy osób takich jak Ty. Dzięki Tobie naprawdę możemy odmienić los zwierząt. Dziękujemy! Kontakt