01 września 2023

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez osoby fizyczne w związku z korzystaniem przez nich ze strony fundacja.pl, w ramach procesu adopcyjnego, weryfikacji warunków po adopcji, w ramach kontaktu przez FB stronę FundacjaRAP i grupę Pestka i przyjaciele potrzebują pomocy i domów!!!, Instagram: FundacjaRAP, YT: FundacjaRAP, email: fundacjarap@gmail.com

Administratorem danych osobowych Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj Amundsena 3/11, 02-776 Warszawa, NIP: 951-250-91-19, KRS: 0000858108,REGON: 38736661700000, adres email: fundacjarap@gmail.com

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez osobę fizyczną oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy adopcyjnej. strona fundacja.pl oraz www.fundacja.pl realizuje funkcje pozyskiwania informacji o osobie fizycznej i ich zachowaniach poprzez gromadzenie plików “cookies” [więcej w polityka plików “cookies”].

Administrator zbiera informacje dobrowolnie podane przez osobę fizyczną.

Dane podane są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, celach adopcyjnych pieska, kontaktu osoby fizycznej z Fundacją poprzez zostawienie danych osobowych w kontakcie przez social media i/lub e-maila.

Dane osobowe nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

Do danych przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba fizyczna ma prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie, poza sytuacją, gdy adoptował psa i zgodnie z zapisami umowy adopcyjnej Fundacja będzie pozostawać w kontakcie ze stroną umowy w celu regularnej weryfikacji warunków adoptowanego od Fundacji psa, aż do dnia jego śmierci.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz strony internetowej. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od strony fundacja.pl i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Fundację Ratuj Adoptuj Pomagaj. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

 

Ważne informacje

Jesteśmy tu!

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj, ul. R. Amundsena 3/11, 02-776 Warszawa I NIP: 9512509119, REGON: 38736661700000, KRS: 0000858108
Credit Agricole Bank Polska S.A., nr konta: 36194010763216673800000000 I tytułem: darowizna na cele statutowe

BLIK: 601 718 265 „darowizna”

Chcesz przekazać 1,5% procent z podatku, dla naszych podopiecznych?
👉 KRS: 0000858108 Fundacja "Ratuj Adoptuj Pomagaj"

2023 Fundacja RAP I Wszystkie prawa zastrzeżone

Kupuj oryginalne domeny w dobrych cenach! Zapoluj na giełdzie domen w Aftermarket [wejdź tu]

Menu