01 stycznia 2022
Polityka prywatności
 • Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez osoby fizyczne w związku z korzystaniem przez nich ze strony fundacja.pl, w ramach procesu adopcyjnego, weryfikacji warunków po adopcji, w ramach kontaktu przez FB stronę FundacjaRAP i grupę Pestka i przyjaciele potrzebują pomocy i domów!!!, Instagram: FundacjaRAP, YT: FundacjaRAP, email: fundacjarap@gmail.com

 • Administratorem danych osobowych Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj

  Amundsena 3/11, 02-776 Warszawa, NIP: 951-250-91-19, KRS: 0000858108,REGON: 38736661700000, adres email: fundacjarap@gmail.com

 • W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

 • Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez osobę fizyczną oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy adopcyjnej.

 • strona fundacja.pl oraz www.fundacja.pl realizuje funkcje pozyskiwania informacji o osobie fizycznej i ich zachowaniach poprzez gromadzenie plików “cookies” [więcej w polityka plików “cookies”].

 • Administrator zbiera informacje dobrowolnie podane przez osobę fizyczną.

 • Dane podane są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, celach adopcyjnych pieska, kontaktu osoby fizycznej z Fundacją poprzez zostawienie danych osobowych w kontakcie przez social media i/lub e-maila.

 • Dane osobowe nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

 • Do danych przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba fizyczna ma prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie, poza sytuacją, gdy adoptował psa i zgodnie z zapisami umowy adopcyjnej Fundacja będzie pozostawać w kontakcie ze stroną umowy w celu regularnej weryfikacji warunków adoptowanego od Fundacji psa, aż do dnia jego śmierci.

 • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz strony internetowej. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

 • W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od strony fundacja.pl i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Fundację Ratuj Adoptuj Pomagaj. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

Kim jesteśmy?

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj składa się z dwóch osób:
Marii i Pawła. Zaczynaliśmy jako wolontariusze w jednym ze schronisk w woj. mazowieckim.

Fundacja otrzymała KRS w październiku 2020r.
Fundacja jest pochodną grupy, która powstała z myślą o Pestce, ze schroniska w Chrcynnie, które na początku października 2019r. suczka opuściła z nami z podejrzeniem raka śledziony.

Dla kogo najbardziej tracimy głowy?
Otóż - psiaków do socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych, niechcianych na tyle, na ile finanse nam na to pozwalają.

Social Media