Zostań bohaterem bezdomniaka i podaruj dom tymczasowy!

Dom tymczasowy to cudowny dom, to troskliwy dom, to dom, który często ratuje życie, który jako pierwszy uczy, że człowiek może być dobry, który odczarowuje to, co straszne i pokazuje inny, ten lepszy świat. To niesamowicie ważny DOM! 

Chcesz zostać domem tymczasowym? Zgłoś się do nas! Bo bardzo, bardzo, bardzo nam takich domów brakuje! Dzięki nim możemy razem zrobić o wiele więcej! Więc zostań bohaterem Bezdomniaka, podaruj serce i dom dla zwierzęcia, choćby na jakiś czas.

Ale uwaga! Znamy przypadki, kiedy pies z domu tymczasowego został psyjacielem na zawsze! :)

O nas słów kilka…

Jesteśmy maleńką fundacją, która jednak chce więcej i bardziej. A możemy więcej i bardziej tylko z Wami! Opiekujemy się pieskami w największej potrzebie. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki dla psiaków wymagających socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych, niechcianych, tych przerażonych, zapomnianych, porzuconych na ulicy czy w schronisku. Chcemy pokazać im, jak wygląda prawdziwy dom i jaki jest prawdziwie kochający człowiek. Zatem, nie możesz adoptować psiaka? Nie szkodzi! Podaruj mu dom tymczasowy! Ten pierwszy, tak ważny dom. 

Kogo szukamy?

Troskliwych, dobrych i zaangażowanych osób, które chciałyby zrobić coś cudownego i otworzyć swoje domy lub mieszkania dla psiaków w potrzebie. Które po prostu stworzą, od początku azyl dla psa, nauczą go życia w warunkach poza schroniskiem i przygotują do znalezienia stałego miejsca. Pokażą zwierzakowi czym są spacery, to że miseczka może być pełna i że istnieje coś tak fajnego, jak zabawa. Zadbają o spokojny sen podopiecznego i jego zdrowie. Wygłaszczą i wytulą, po prostu - podarują dom tymczasowy.

Adopcja tymczasowa - co warto wiedzieć? 

Że przebywanie w domu tymczasowym, przy boku człowieka to olbrzymia szansa dla psa na nowe życie. Na właściwą socjalizację, naukę czystości, chodzenia na smyczy, na uciszenie straszków. Dlaczego domy tymczasowe są takie ważne dla zwierząt? Bo to przekłada się na większe szanse na znalezienie domu stałego! Naprawdę! Psiaki z domów tymczasowych, przyzwyczajone do życia, chętniej brane są przez mniej doświadczone osoby, o wiele lepiej radzą sobie po adopcji i rzadziej są zwracane (tak, to też się zdarza…). Tymczasowy opiekun może dobrze poznać psa, dzięki czemu łatwiej jest nam dobrać dla niego idealne miejsce. Więc jak? Zdecydowani? :) Zwierzaki czekają!

Co oferujemy w ramach domu tymczasowego?

Karmę i pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej oraz leczenia psiaków podczas pobytu w domu tymczasowym. Razem dobierzemy pieska, który będzie odpowiedni dla Ciebie, Twojej Rodziny i Twojego otoczenia. Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości, umiejętności, wiedzę. Nie martw się! To nie jest trudne ani skomplikowane, ale tak - wymaga pracy. My jednak jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci wsparciem, odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić wskazówek. Wspólnie z behawiorystą ustalimy wytyczne dotyczące opieki nad danym psem. Chętnie i w każdej chwili pomożemy! Bo stały kontakt, to podstawa w ramach domów tymczasowych!

Co jest po Twojej stronie?

Zapewnienie psiakowi poczucia bezpieczeństwa, kochanie go i troszczenie się o niego :) Dom tymczasowy to dla psa bardzo ważny dom. Zależy nam więc na tym, by nasz Bezdomniak miał w nim takie warunki, jakby był członkiem Twojej rodziny. Mamy nadzieję, że otworzysz swoje serce dla psiaka i zapewnisz mu opiekę oraz bezpieczne i kochające miejsce. Miłość i troska naprawdę wystarczą.

Czujesz zew przygody? Zostań domem tymczasowym!

Zadzwoń pod numer 607 606 125 lub napisz na adres fundacjarap@gmail.com. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i omówimy dalsze szczegóły dot. domu tymczasowego. Jeśli nie masz pytań, a chcesz już teraz wypełnić ankietę [wejdź tu]


Po prostu okaż swoje serce i odezwij się do nas!
Wierzymy, że z Tobą uda się zrobić o wiele więcej dla zwierząt!

Pamiętaj też, prosimy, o tym…

Że „tymczasowanie” może potrwać. Musisz być gotowy na to, by opiekować się zwierzęciem do czasu jego adopcji. Jeśli możesz zostać domem tymczasowym, ale np. TYLKO NA TYDZIEŃ, TYLKO NA DWA, będziemy Cię zachęcać do wsparcia naszych podopiecznych w inny sposób. Dlaczego? Bo zwierzak musi mieć stabilne i bezpieczne miejsce, w którym uczy się życia do momentu znalezienia domu stałego.

Przygarnięcie psa to duża odpowiedzialność. Wystarczająco wiele zmian i złych zdarzeń już za nim…

I że zostanie domem tymczasowym to wielka, wspaniała przygoda, to emocje, radości, czasem smuteczki. Jak w życiu. Ale każdy, kto podejmuje się opieki nad psem w ramach domu tymczasowego jest NAJLEPSZY I NAJWSPANIALSZY NA ŚWIECIE i NIGDY NIE ŻAŁUJE.

Ważne informacje

Jesteśmy tu!

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj, ul. R. Amundsena 3/11, 02-776 Warszawa I NIP: 9512509119, REGON: 38736661700000, KRS: 0000858108
Credit Agricole Bank Polska S.A., nr konta: 36194010763216673800000000 I tytułem: darowizna na cele statutowe

BLIK: 601 718 265 „darowizna”

Chcesz przekazać 1,5% procent z podatku, dla naszych podopiecznych?
👉 KRS: 0000858108 Fundacja "Ratuj Adoptuj Pomagaj"

2023 Fundacja RAP I Wszystkie prawa zastrzeżone

Kupuj oryginalne domeny w dobrych cenach! Zapoluj na giełdzie domen w Aftermarket [wejdź tu]

Menu