Zostań bohaterem bezdomniaka i zostań domem tymczasowym!

Dom tymczasowy to cudowny dom, to troskliwy dom, to dom, który często ratuje życie, który jako pierwszy uczy, że człowiek może być dobry, który odczarowuje to, co straszne i pokazuje inny, ten lepszy świat. To niesamowicie ważny DOM! 

Chcesz zostać domem tymczasowym? Zgłoś się do nas! Bo bardzo, bardzo, bardzo nam takich domów brakuje! Dzięki nim możemy razem zrobić o wiele więcej! Więc zostań bohaterem Bezdomniaka, podaruj serce i dom dla psa, choćby na jakiś czas.

Ale uwaga! Znamy przypadki, kiedy pies z domu tymczasowego został psyjacielem na zawsze!:)

O nas słów kilka…

Jesteśmy maleńką fundacją, która jednak chce więcej i bardziej. A możemy więcej i bardziej tylko z Wami! Opiekujemy się pieskami w największej potrzebie. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki dla psiaków wymagających socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych, niechcianych, tych przerażonych, porzuconych, zapomnianych. I właśnie! Chcemy pokazać im, jak wygląda prawdziwy dom i jaki jest prawdziwie kochający człowiek. Zatem, nie możesz adoptować psiaka? Nie szkodzi! Podaruj mu dom tymczasowy! Ten pierwszy, tak ważny dom. 

Kogo szukamy?

Troskliwych, dobrych i zaangażowanych osób, które chciałyby zrobić coś cudownego i otworzyć swoje domy lub mieszkania dla psiaków w potrzebie. Które po prostu stworzą, od początku, dom dla psa, nauczą go życia w warunkach poza schroniskiem i przygotują do adopcji. Pokażą czym są spacery i to, że miseczka może być pełna i że istnieje coś tak fajnego, jak zabawa. Zadbają o spokojny sen podopiecznego i jego zdrowie. Wygłaszczą i wytulą.

 

Co warto wiedzieć?

Że przebywanie w domu przy boku człowieka to olbrzymia szansa psiaka na nowe życie. Na właściwą socjalizację, naukę czystości, chodzenia na smyczy, na uciszenie straszków. A to przekłada się na większe szanse na znalezienie domu stałego! Naprawdę! Przyzwyczajone do życia w domu psiaki chętniej brane są przez mniej doświadczone osoby, o wiele lepiej radzą sobie po adopcji i rzadziej są zwracane (tak, to też się zdarza…) Tymczasowi opiekunowie mogą pupila dobrze poznać, dzięki czemu łatwiej jest nam dobrać dla niego idealny dom stały. Więc jak? Zdecydowani?:)

 

Co oferujemy?

Karmę i pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej oraz leczenia psiaków.Razem dobierzemy pieska, który będzie odpowiedni dla Ciebie, Twojej Rodziny i Twojego domu tymczasowego. Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości, umiejętności, wiedzę. Nie martw się! To nie jest trudne ani skomplikowane, ale tak, wymaga pracy. My jednak jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci wsparciem, odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić wskazówek.Wspólnie z behawiorystą ustalimy wytyczne dotyczące opieki nad danym psiakiem. Chętnie i w każdej chwili pomożemy! Bo będziemy z Tobą w kontakcie.

 

Co jest po Twojej stronie?

Zapewnienie psiakowi poczucia bezpieczeństwa, kochanie go i troszczenie się o niego:)Tymczasowy dom dla psa to bardzo ważny dom. Zależy nam wiec na tym, by nasz Bezdomniak miał w nim takie warunki, jakby był członkiem Twojej rodziny.Mamy nadzieję, że otworzysz swoje serce dla psiaka i zapewnisz mu bezpieczne i kochające miejsce.Miłość i troska naprawdę wystarczą.

Czujesz zew przygody? Jeśli jesteś zainteresowany(a) otwarciem swojego domu dla psiaka w potrzebie?  

Zadzwoń pod numer 607 606 125 lub napisz na adres fundacjarap@gmail.com. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i omówimy dalsze szczegóły. Jeśli nie masz pytań, a chcesz już teraz wypełnić ankietę [wejdź tu]
Po prostu okaż swoje serce i odezwij się do nas!
Wierzymy, że z Tobą uda się zrobić o wiele więcej dobrego!

Pamiętaj też, prosimy, o tym…

Że „tymczasowanie” może potrwać. Musisz być gotowy na to, by opiekować się psiakiem do czasu jego adopcji. Jeśli możesz zostać domem tymczasowym, ale np. TYLKO NA TYDZIEŃ, TYLKO NA DWA, będziemy Cię zachęcać do wsparcia naszych podopiecznych w inny sposób. Dlaczego? Bo psiak musi mieć stabilny i bezpieczny dom, w którym uczy się życia i z którego trafi do docelowego domu stałego. Wystarczająco wiele zmian i złych zdarzeń już za nim…

I że „tymczasowanie” to wielka, wspaniała przygoda, to emocje, radości, czasem smuteczki. Jak w życiu. Ale każdy, kto podejmuje się opieki tymczasowej jest NAJLEPSZY I NAJWSPANIALSZY NA ŚWIECIE i NIGDY NIE ŻAŁUJE.

Ważne informacje

Jesteśmy tu!

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj, ul. R. Amundsena 3/11, 02-776 Warszawa I NIP: 9512509119, REGON: 38736661700000, KRS: 0000858108
Credit Agricole Bank Polska S.A., nr konta: 36194010763216673800000000 I tytułem: darowizna na cele statutowe

2023 Fundacja RAP I Wszystkie prawa zastrzeżone

Kupuj oryginalne domeny w dobrych cenach! Zapoluj na giełdzie domen w Aftermarket [wejdź tu]

Menu