2020-2021
Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj, w ramach realizowanych działań, otrzymała darowizny na łączną kwotę 220 810,84 zł.

Darowizny te zostały otrzymane od Darczyńców nie tylko na podopiecznych bezpośrednio pod opieką naszej Fundacji, ale i też grupy Krasnali, która zgodnie z Uchwałą Zarządu, użycza konto bankowe Fundacji.

Zgodnie ze statutem Fundacji wszystkie darowizny zostały przeznaczone zgodnie z zapisanmi w nim celami, tj. m.in. na wspieranie wszelkich działań mających na celu zwalczanie bezdomności zwierząt, szczególnie poprzez umieszczanie ich w domach adopcyjnych, leczenie, prowadzenie działalności adopcyjnej, organizowanie pomocy, w tym wsparcia finansowego dla opiekunów zwierząt, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej oraz dla tych, którzy tymczasowo nie mają środków na utrzymanie i leczenie zwierząt. Wszyscy podopieczni są regularnie szczepieni, odrobaczeni, kastrowani, są także pod opieką behawiorystów.

Podopiecznych Fundacji, którzy obecnie są pod opieką Fundacji znajdziesz tu, natomiast podopiecznych, którzy mają już domy znajdziesz tu.
Szczegółowy wykaz otrzymanych darowizn i wydatków znajdziesz tu

Podopiecznych grupy Krasnali znajdziesz w zakładce Krasnale. Szczegółowy wykaz otrzymanych darowizn i wydatków grupy Krasnali znajdziesz tu.

Sprawozdania
14 czerwca 2022