Zostań jednym z nas! Zostań Wolontariuszem!
Pomagaj zdalnie!

Masz trochę wolnego czasu i ogromne serce dla zwierząt? Los psów nie jest Ci obojętny? Jeśli tak, to świetnie się składa! Nasza fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj poszukuje wolontariuszy pełnych entuzjazmu i empatii, gotowych wesprzeć nasze psy w codziennej opiece i drodze do znalezienia stałego domu. Przeczytaj poniższe informacje, aby dowiedzieć się jak zostać wolontariuszem.

Kim jest wolontariusz?

Wolontariusz to osoba, która ofiaruje swój czas, serce i energię na rzecz pomocy bezdomnym, porzuconym i potrzebującym psiakom. To superbohater, który ZMIENIA ŻYCIE BEZDOMNIAKÓW! Co charakteryzuje wolontariusza? Miłość do zwierząt, wysoka empatia, otwartość i cierpliwość.

Na czym polega wolontariat w fundacji? Czego oczekujemy w ramach wolontariatu? Czego oczekujemy?

Chęci i zaangażowania w pomoc zwierzętom.

Gotowości do udostępniania informacji o naszych podopiecznych na platformach społecznościowych, w serwisach ogłoszeniowych i w swoim otoczeniu.

Umiejętności komunikacyjnych i życzliwego podejścia w kontaktach z innymi osobami.

Chęci i zaangażowania w pomoc zwierzętom. Każdy wolontariusz powinien należycie wypełniać swoje obowiązki. Nam wszystkim zależy na dobru zwierząt!

Opieki nad psami - będziesz zabierać bezdomniaki na spacery, karmić je, opiekować się nimi i zajmować się socjalizacją zwierząt.

Gotowości do udostępniania informacji o naszych podopiecznych na portalach społecznościowych, w serwisach ogłoszeniowych i w swoim otoczeniu.

Umiejętności komunikacyjnych i życzliwego podejścia w kontaktach z innymi wolontariuszami i osobami.

Pomagaj zdalnie!

Wolontariat stacjonarny nie jest dla Ciebie? Nie martw się! Wolontariusze mogą się zajmować psami zarówno na terenie fundacji, jak i poza nią. Możesz zaangażować się zdalnie, dostosowując swoje działania do możliwości.

Możesz pomóc np. w udostępnianiu informacji o naszych podopiecznych w internecie lub w Twojej okolicy, w pracy czy w zaprzyjaźnionym sklepie. Twoje kilka minut dziennie może przyczynić się, naprawdę (!), do znalezienia kochających domów dla naszych zwierząt.

Dlaczego warto zostać wolontariuszem?

Z Twoją pomocą możemy odmienić życie wielu psów. Twoje wsparcie ma bezpośredni wpływ na los naszych zwierząt. Jesteś częścią procesu znalezienia im domów i dawania im drugiej szansy. To wielka rzecz!

Jak zostać wolontariuszem? Jakie są wymagania?

Chcesz dołączyć do zespołu wolontariuszy? Chętnie przekażemy Ci więcej informacji na temat naszej pracy, opieki nad zwierzętami i omówimy w jaki sposób możesz wziąć udział w wolontariacie lub wesprzeć nasze działania. Doświadczenie nie jest wymagane!

Dzieci i młodzież - czy mogą zostać wolontariuszami? Oczywiście, szukamy wolontariuszy w każdym wieku! Jeśli jednak nie masz 18 lat, będzie potrzebna zgoda opiekuna prawnego.

Osoby zainteresowane wolontariatem proszone są o kontakt pod numerem: 607 606 125 lub pod adresem fundacjarap@gmail.com.

Twoja pomoc i zaangażowanie mogą zmienić losy naszych podopiecznych. Wesprzyj nasze działania! Dołącz do Fundacji Ratuj Adoptuj Pomagaj i zostań wolontariuszem. Razem możemy zmienić życie wielu psiaków!

ratuj adoptuj pomagaj

Wiele zwierząt zostało porzuconych na ulicy czy w schronisku. To bezbronne istoty, które potrzebują pomocy! Czekają na osobę, która otoczy ich opieką i miłością. A wdzięczność zwierzaka, jego merdanie ogonkiem i radość na Twój widok to najlepsze co możesz otrzymać w zamian! Zwierzęta nie są Ci obojętne? Szukamy wolontariuszy takich jak Ty! Jeśli chciałbyś zaangażować się w pomoc w fundacji lub po prostu pomóc zwierzakom, zachęcamy do wybrania naszej fundacji w ramach wolontariatu.

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj