Adoptuj Pestkę i stań się bohaterem.

Z Twoją pomocą możemy odmienić jej świat.

Pestka to dziewczyna ze smutną przeszłością. Tak, to pies ze schroniska i na dodatek starszy pies, więc chętnych do pokochania suni nie było dotąd zbyt wielu. Wiedzcie jednak, że to fantastyczna, cudowna, mega i giga psinka! Pestka to oaza spokoju i łagodności. Jest zrównoważona, pogodna, wierna. Pestka to sunia idealna! Zachowuje czystość w domu, nie niszczy, lubi własne zabaweczki, a jej pasją są harce z piłką. Człowieka kocha ponad wszystko, godzinami potrafi się tulić i miziać.

W swojej miłości bywa zaborcza, dlatego w domku powinna być, naszym zdaniem, jedynaczką. Cóż możemy rzec, po prostu adoptuj Pestkę! Nieważne, że jest z ulicy, to wspaniały pies! Zatem daj nowy dom Pestce (dom tymczasowy to nie to samo, choćby był najlepszy!). Nie pożałujesz! Pokocha Cię nad życie!

Adopcja: 607606125

Jakiej Rodziny szukamy dla Pestki?

Pestka czeka na dom już bardzo długo. A na kogo czeka? Jakiej rodziny szukamy? Z wielkim sercem gotowym na duże ciałko Pestuni. Sprawnej logistycznie, gdyby z wiekiem sunia potrzebowała wsparcia medycznego (z racji gabarytu nie da się jej wziąć na rączki i zanieść do weterynarza). Dla której będzie to pierwszy lub kolejny piesek (pod warunkiem, że w danym momencie będzie mogła być jedynaczką). Która z poczuciem humoru będzie podchodziła do jej „kradzieży” kanapek, ale zadba, by się to nie powtarzało. Szukamy domu/ mieszkania bez innych zwierząt, z niewielką liczbą schodów, na parterze lub z ogródkiem. Adopcja psa jest najfajniejszą sprawą na świecie, więc adoptuj Pestkę. Po prostu ratuj, adoptuj i pomagaj.

Wiek: ok. 12 lat (urodzona ok. 2011 r.)
Waga ok. 33 kg
Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, zachipowana
Zdrowie: zdrowa, przyjmuje jedynie suplementy na stawy
Stosunek do piesków: urodzona jedynaczka, chociaż na spacerach nie zawraca sobie głowy mijanymi psiakami
Stosunek do kotów: nieznany
Stosunek do dzieci: nieznany
Aktywność: standardowa; preferuje spokojne spacery, ale nie pogardzi krótkimi podbiegami, bo czasem lubi sobie pobiegać i radośnie pohasać

Najczęściej zadawane pytania.

Czy kopie w ogródku? Tak, ale tylko gdy są upały.
Czy szczeka? No luuudzieee, to psiak, więc tak, ale rzadko.
Jakie ma wady? Ma jeden grzeszek, to łasuch, więc lubi czasem zwędzić jedzenie.
Co lubi? Uwielbia spacery i leżenie na kanapie. Stosunek do innych psów? Mijana przez inne pieski, totalnie je ignoruje! Nie lubi za to podbiegaczy.
Przywieziecie mi Pestkę teraz? Nie, nie przywozimy piesków, nie są rzeczą kupioną przez internet. Przejedź, poznaj Pestunię na żywo, w miejscu, gdzie czuje się bezpiecznie. Jeśli po zakochaniu się po uszy, będziesz mieć kłopot z transportem, sami Ci ją wtedy przywieziemy.
Gdzie mieszka? Miejsce tymczasowego zamieszkania to Leszno pod Poznaniem (woj. wielkopolskie)

Adopcja: 607606125

Zobacz więcej zdjęć Pestki [kliknij tu]