Rozrabiaka Nosek

Zabraliśmy Noska ze schroniska, gdzie tkwił w kojcu, zagubiony i wycofany. Gdy jednak tylko poczuł trawę pod nóżkami, okazał się przecudownym wesołkiem. By być jak najbliżej prawdy, musimy napisać, że Nosek ma motorek w pupie:) Chłopak ma terierowate usposobienie, kocha zabawę, uwielbia skakanie oraz bieganie i jest w tym niezmordowany. Kiedy się jednak w końcu zatrzyma, to rozdaje najcudowniejsze buziaki na świecie.

Tak więc, jeśli szukasz partnera, który wesprze Cię w regularnym dbaniu o tężyznę fizyczną, Nosek będzie idealny. Ruch na świeżym powietrzu, długie (też spokojne!) spacery oraz niekończące się szaleństwa masz gwarantowane. Psiak jest przecudnej urody, ale niech to Cię nie zmyli, Nosek to nie kanapowiec do miziania, to chłopak bardzo aktywny. Jeśli nie lubisz nudy, dogadacie się idealnie!

Adopcja: 607606125

Jakiego domu szukamy dla Noska?

Takiego, który będzie towarzyszył Noskowi w aktywnościach. Znającego i kochającego psiaki w typie teriera. Któremu niestraszny jest 3 letni szczeniak. Wyrozumiałego, wspierającego Noska w dojrzewaniu, otwartego na pracę z młodym psiakiem. Bez małych dzieci.

Wiek: 3 lata
Waga: ok. 8 kg
Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany, wykastrowany
Stosunek do psów: dogaduje się ze wszystkimi, ale nie da sobie „w kaszę dmuchać”
Stosunek do kotów: Nosek będzie traktować kota jak zabawkę i za nim biegać
Stosunek do dzieci: 12+ bardzo dobry; adopcja do domu z młodszym dzieckiem nie jest możliwa - Nosek może skoczyć aż do samego nosa czy czoła i zabrać kochaną zabawkę
Aktywność: bardzo duża

Najczęściej zadawane pytania.

Ile lat ma Nosek? Tylko 3.
Czy jest coś, czego nie lubi? Tak, natarczywych psiaków.
Co lubi najbardziej? Piłeczki, zabaweczki i radosne bieganie.
Czy dogada się z moim psem? Tak, ale pod warunkiem, że Twój psiak zaakceptuje terierowaty charakter Noska i będzie szanować jego komunikację. Preferujemy domek bez piesków.
Gdzie mieszka? Miejsce tymczasowego zamieszkania to Pruszków (woj. mazowieckie)

Adopcja: 607606125

Zobacz więcej zdjęć Noska [kliknij tu]