Radosny, przekochane, ale przede wszystkim bardzo energiczny "szczeniaczek" szuka rodziny bez małych dzieci. Brak małych dzieci w domu ograniczy możliwości podgryzienia łapek dziecka, czy kradzież kanapki przy bardzo wysokim skoku Noska.

Paweł odebrał go ze schroniska i wspólnie wyruszyli pod Warszawę, do hoteliku. Nosek to bardzo radosny psiak, z nieskończonymi pokładami energii.
Piłeczki, sznurki - to podstawowa zabawka dla Noska. Jest też genialnym saperem - rozbroi każdą maskotkę.
To 1,5 roczny szczeniaczek, co oznacza ze gryzienie ludzkich rąk, siusianie w emocjach, podkradanie rzeczy w domu to zabawy, bez których dzień był by stracony.

Noska zauważyliśmy na stronie schroniska w Bolesławiu.

A na ich stronie Facebook'owej: "Początkowo fatalnie znosił pobyt w schronisku, ale teraz się troszkę przyzwyczaił. Może to zasługa psiaka, z którym dzieli boks? Nosek jest mały (8 kg) i młody (ok 1,5 roku).

Chcesz poznać historię Noska?

Metryczka Nosek:

-> ok. 1,5 roku
-> szczepiony, odrobaczony, kastrowany, chipowany
-> dogaduje się ze wszystkimi pieskami, ale nie da sobie w "kaszę dmuchać", gdy psiak nie jest wobec niego pozytywnie nastawiony lub go nagabuje - potrafi pokazać ząbki i warknąć
-> stosunek do dzieci: +8 zdecydowanie bardzo dobry, JEDNAK należy pamiętać że Nosek zachowuje się, jak szczeniaczek co oznacza że gryzie ręce i się nimi intensywnie zębami bawi, dodatkowo Nosek podskakuje na wysokość twarzy dorosłego człowieka
-> aktywność: bardzo duża. Nosek całymi dniami by się bawił. By nie podnosić mu dodatkowo kortyzolu, długi ei wyciszające spacery są bardzo mu potrzebne
-> szukamy: domu, któremu nie straszny jest 1,5 roczny szczeniaczek, który niszczy oraz w ekstazie zaczyna na wszystko siusiać. Wyrozumiały i wspierający w dojrzewaniu

Jakiej Rodziny szukamy dla Noska?

Prowadzącej bardzo aktywny tryb życia. Otwartego na pracę z młodym psiakiem. Bez małych dzieci.

Wybierz się na wirtualny spacer z Noskiem [kliknij w tu]