Piękna, łagodna Malwa

Malwa nie ma jeszcze 2 lat, ale za nią cały ogrom złych przeżyć, samotność, strach, wygnanie, tułaczka, głód. Ta cudna dziewczynka urodziła 5 miesięcy temu 7 szczeniąt i wraz z nimi (na szczęście!), dzięki dobrej duszy, trafiła do nas. Tu zyskała piękne imię, Malwa, gdyż nam rozkwitła jak kwiatuszek i każdego dnia odkrywa przed nami swoje piękno.

Malwunia jest niesamowita, inteligentna, opanowana, radosna i troskliwa. Jest wielkim przytulaskiem i pieszczochem. Jest też bardzo delikatna.

Ładnie zachowuje czystość, pięknie chodzi na smyczy. W lesie wręcz idealnie, pilnując się człowieka, w mieście, ponieważ boi się hałasów, nie czuje się komfortowo i widać, że chciałaby gdzieś szybko czmychnąć i się skryć.

Słucha też uważnie Opiekuna, bo jest bardzo, bardzo mądra.

Kocha wtulać się w człowieka i siedzieć przy nim, szukać przysmaczków, a gdy ma fajną relację z człowiekiem to lubi się pobawić, pobiegać i powygłupiać.

Najczęściej zadawane pytania
Czy Malwa może trafić do domu z innym psem?
Tak, ale musi go wcześniej poznać.
Czy może trafić do domu z małymi dziećmi? Raczej nie, bo dzieci, jak to dzieci, są ruchliwe, kochają rowery, hulajnogi i szaleństwa, czyli to, czego Malwunia się bardzo boi.
Malwa jest po przejściach, czy na coś choruje? Nie, jest młoda i zdrowa.

Jakiego domu szukamy dla Malwy?

Który pokocha tę cudowną dziewczynę całym sercem. Bo Malwa zasługuje na wszystko, co najlepsze i na pewno odwdzięczy się bezgraniczną miłością.
Szukamy domu lub mieszkania raczej nie w centrum miasta, bo Malwa boi się hałasu, ruchliwych ulic, głośnych samolotów, dużej liczby piesków wokół siebie i hulajnóg.
Szukamy domu bez małych dzieci.
Malwa nie musi być jedynaczką. Musi tylko wcześniej poznać psiaka rezydenta.
Adopcja psa jest najfajniejszą sprawą na świecie, więc adoptuj Malwę.
Po prostu ratuj, adoptuj i pomagaj.

Metryczka Malwy

Wiek: 2 lata.
Waga: 15 kg.
Malwunia jest sunią do kolanka i jest dłuższa niż wyższa.
Jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana.
Stosunek do kotów: raczej pogoni.
Stosunek do psów: łagodna, ale nie lubi być otoczona dużą liczbą piesków. Co innego spotkanie 1:1. Jeśli masz już psiaka, przyjedź z nim i poznaj Malwę:)
Aktywność: średnia, Malwa kocha spacery i szaleństwa też, ale najważniejsze jest bycie z człowiekiem, gdziekolwiek.

Obowiązuje procedura adopcyjna.

Zobacz więcej zdjęć Malwy [kliknij tu]
Wybierz się na wirtualny spacer z Malwą [kliknij tu]

Zostań wirtualnym opiekunem Malwy: [kliknij tu]

Adoptuj Psa
Pies Do Adopcji
Malwa Czeka Na Dom

Zaopiekuj Się Malwą
Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj. Pomagamy niechcianym psom!
Nieważne, że jest z ulicy. To po prostu wspaniały pies!
Fundacja dla psiaków do socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych i niechcianych.

Pies Ze Schroniska
Adoptuj Malwę