Od stycznia zaczęła pracować nad chodzeniem na smyczy, reakcją na zbliżającego się człowieka, i wyciszeniu się w zabawie z innymi pieskami bo jest wulkanem energii  :D

Zamieszkała w hoteliku domowym. Zjadanie swojej kupy, próby za wszelką cenę jej schowania i przez to rozdeptania, próby kąsania Ciotki Mai, a nawet nie próby co kąsanie przy usiłowaniu zabrania na spacer, gdy już odczarowała ją na dotyk.
W styczniu 2021r. Lori dała się namówić na spacer do ogrodu i swoje pierwsze siusiu w nim.

Lori trafiła do schroniska w Chrcynnie w grudniu 2020r.
Cały czas chowała się za budą. Zmuszana do kontaktu, np. gdy odsuwaliśmy budę, by spróbować z nią pracować, latała jak oparzona!
Przez 4 miesiące wypracowałam z nią (będąc wolontariuszka w tym schronisku) jedynie to, że zaczęła jeść, gdy byłam w kojcu, i że chowała się z boku budy by obserwować, a nie za budą.
Gdy zaczął się Covid-19 nie mogliśmy z Pawłem jej zostawić (baliśmy się że nie będziemy mogli dojeżdżać do schroniska z powodu nałożonych).

Chcesz poznać historię Lori?

Metryczka Lori:

-> ok. 3 lat
-> szczepiona, odrobaczona, kastrowana, chipowana
-> zdrowie: bardzo dobre
-> stosunek do piesków: lubi wszystkie psy, ale nie wszystkie lubią ją, ze względu na jej duże emocje
-> stosunek do kotów: nieznany
-> stosunek do dzieci: nieznany
-> aktywność: duża; spokojne spacery w cichym miejscu, zabawy węszenia by przekierować jej emocje
-> szukamy: domu lub mieszkania w spokojnej okolicy

Jakiej Rodziny szukamy dla Lori?

Z doświadczeniem, cierpliwością i czasem. Aktywnej, ale potrafiącej się na początku powstrzymać z długimi spacerami, póki nie zbuduje z nią relacji.
Drugi psiak będzie dla niej największym wsparciem w przełamaniu się do końca.

Miejsce tymczasowego zamieszkania: Leszno pod Poznaniem (woj. wielkopolskim)
Wybierz się na wirtualny spacer z Lori [kliknij tu]