Bąbelek szuka domu, dla którego pies nie jest zabawką

Szukamy domu dla malutkiego psiego nieszczęścia, które jak dotąd miało w życiu ciągle pod górkę.
Dla nas, jego historia zaczyna się od biegania po lesie. Był tak przerażony, że tylko determinacji ludzi, którzy go dokarmiali, zawdzięcza ratunek. Bąbel zaufał, cieszył się życiem, ale los postanowił na jego drodze ludzi, którzy potraktowali go jak zabawkę.
W ciągu miesiąca, Bąbel zaliczył aż dwa domy, które w teorii powinny być stałe. Kiedy w końcu gehenna się skończyła i został zabrany do hotelu, stał się jednym kłębkiem nerwów.
Z młodego, wesołego maluszka, stał się ponownie zjeżonym, trzęsącym się psem.
Szukamy domu, który będzie świadomy tych nieszczęść, pokocha go, zaopiekuje się tak, jak Bąbel na to zasługuje. Nie chcemy żadnych porywów serca, które zakończą się zwrotem psa i kolejnym jego nieszczęściem.

Ankieta

Powoli stres opada, wyłania się uśmiech na pyszczku chłopaka. On kocha ludzi, chce dalej ufać, wskakiwać na kolana i patrzeć z nadzieję w oczy człowieka.

Bąbel ma ok. 2 lat, waży ok. 12 kg.
Przed nim kastracja i może jechać do domu.
Kontakt: 500-18-19-20

Zobacz więcej zdjęć Bąbelka [kliknij tu]
Zostań wirtualnym opiekunem Bąbelka: [kliknij tu]

Jesteśmy tu!