Ciekawski Wspaniały Moff

Moff to chłopak na schwał. Chłopak marzenie. Jest przecudowny i mięciutki:) To aktywny, ciekawski eksplorator. Przygoda? Tak! Biorę udział! Myślisz, że przez tę szparę Moff się nie przeciśnie? Błąd. Każda dziura to superwyzwanie. Moff kocha zabawy, pięknie przy tym zajmuje się sobą i uwielbia udowadniać, że da się wejść wszędzie. No i jeszcze wszystkiego należy spróbować.

Kocha spacery, bieganie, szaleństwa ze swoim człowiekiem i innymi psiakami, jest pozytywny, wesoły i tulaśny. Aha, szarpak jest fantastyczny. Najlepszy z najlepszych.

Moff przychodzi na zawołanie, uczy się chętnie, a jeszcze chętniej, jeśli masz przysmaki. Pierwszy z siódemki rodzeństwa nauczył się chodzić na smyczy i szelki nie były mu straszne, bo Moff jest ciekawski i odważny.

Moff ma tylko 5 miesięcy, więc nie lubi nudy. Kiedy jednak zostawisz go samego, znajdzie sobie zajęcie i cichutko będzie się sam bawił, bądź po prostu pójdzie spać.

Ma pozytywne nastawienie do wszystkich psiaków. Jako ze nadal uczy się psiej komunikacji, zdarza mu się przekraczać granice (zwłaszcza tych mniejszych od siebie). Czuje jednak respekt przed większymi psami i łapie ich sygnały w mig, np. że ma odejść, czy że zabawa właśnie jest skończona. To bardzo mądry piesek.

Jakiej Rodziny szukamy dla Moffa?

Dobrej, która wie, że szczeniak jeszcze się uczy, która wybacza potknięcia.Konsekwentnej, bo Moff to zdobywca, więc czasem trzeba przyhamować jego zapędy.Która lubi spacery, tulaski i głaski.Moff nie musi być jedynakiem, bo świetnie dogaduje się z innymi pieskami.Nie znamy jego stosunku do małych dzieci.

Wiek: 8 miesięcy.
Waga: ok. 12 kg.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany.
Stosunek do kotów: nieznany.
Stosunek do psów: mega pozytywny.
Stosunek do dzieci: nieznany do małych (z większymi mieszka).
Aktywność: duża, jak to maluch.

Najczęściej zadawane pytania

Czy jest coś nad czym trzeba popracować? To szczeniak, więc nad wszystkim po trochu. Należy utrwalać dobre zachowania i konsekwentnie wyznaczać Moffowi granice.
Czy lubi inne psy? Tak, lubi wszystko i wszystkich.
Czy jest wykastrowany? Nie, musi skończyć rok.
Gdzie mieszka? Miejsce tymczasowego zamieszkania to Kijanka (woj. mazowieckie)

Adopcja: 607606125

Zobacz więcej zdjęć Moffa [kliknij tu]
Wybierz się na wirtualny spacer z Moffem i jego rodzeństwem [kliknij tu]