Papcio Smerf
Pokochaj Seniorka

To psiak ze smutną przeszłością, no bo jak można tak małego i pociesznego psiaka przez 10 długich lat trzymać na łańcuchu? No jak?! Całą dekadę?! Brak nam na to słów:( Ale na szczęście to wszystko już za Papciem! Maluch jest teraz w naszej fundacji. Wyczesany, wypachniony, wygłaskany, nakarmiony i wytulony. I szukamy dla niego NAJLEPSZEGO DOMKU NA ŚWIECIE! Bo Papcio zasługuje na taki dom, a musisz wiedzieć, że to psiak, który człowiekowi odda ostatni włosek z ogonka.

Papcio uwielbia szeryfowanie! Kocha pilnowanie porządku i robienie obchodu z Tymczasowym Opiekunem, by sprawdzić, czy wszystko i wszyscy są na swoim miejscu. Trzeba też przecież koniecznie „przylukać”, kto wchodzi do domu i z niego wychodzi.

Nie bardzo lubi, gdy inne pieski zbyt mocno i intensywnie wokół niego szaleją lub kiedy się kłócą. Jako szeryf z doświadczeniem nasz niskoodłogowiec wkracza wtedy do akcji, by przywrócić spokój na prerii:)

Pięknie spaceruje na smyczy, wszystko ładnie zjada, choć nie wszystko, z uwagi na wiek, wolno mu podawać. Zachowuje też czystość w domu, nie jest jednak psiakiem, który wytrzyma 8 godzin bez wyjścia „na siku”. Był w końcu przez dekadę psem łańcuchowym.

Adopcja: 607606125

Jakiego domu szuka Papcio?

Takiego, który przychyli mu nieba i będzie się cieszyć papciową pozytywną energią, zimnym noskiem i merdającym ogonkiem. Marzymy dla Papcia o domku z ogródkiem lub mieszkaniu na parterze. O domku cierpliwym, z opcją wychodzenia „na siku” co ok. 5-6 godzin. Domku, który będzie pilnował pór i porcji jedzenia, przecież Papcio Smerf to senior, który nie wszystko może.

Ma 10 lat.
Waży ok. 12 kg.
Jest zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany.
Jest zdrowy, przebadany, ma zrobione ząbki i serduszko pod kontrolą. Nie jest leczony, obserwujemy serce i wątrobę z uwagi na wiek i łańcuchowo-podwórkową przeszłość Smerfa.
Inne psy? Akceptuje, choć próbuje układać, więc rekomendujemy papciową emeryturę jedynaka.
Stosunek do kotów: ignoruje.
Stosunek do dzieci: nie sprawdzono.

Najczęściej zadawane pytania

Ile lat ma Papcio? Trochę ponad 10Czy akceptuje inne psy? Tak, ale jeśli są zbyt natarczywe, szeryf wchodzi do akcji.
Jakie ma wady? Nie ma wad.
Co lubi? Spacery i szeryfowanie.
Czy bierze jakieś leki? Nie.
Przywieziecie mi Papcia teraz? Nie, nie przywozimy piesków, nie są rzeczą kupioną przez internet. Przejedź, poznaj Papcia na żywo, w miejscu, gdzie czuje się bezpiecznie.
Gdzie mieszka? Miejsce tymczasowego zamieszkania to Pruszków (woj. mazowieckie).

Adopcja: 607606125

Zobacz więcej zdjęć Papcia Smerfa [kliknij tu]