Dziękujemy, że tu jesteś!

Jeśli widzisz nas pierwszy raz to wiedz, że jesteśmy maleńką fundacją, bo Fundacja RAP to zaledwie dwie osoby plus troje niezastąpionych wolontariuszy, działających online. Może i jesteśmy mali, ale mamy wielką miłością do psiaków w potrzebie. Kochamy je na maksa i robimy wszystko, by znaleźć im nowy dom. Staramy się też zawsze działać z głową i pomagać z głową.


Większość naszych podopiecznych to psiaki z niewielkimi szansami na adopcję, ale w nie bardzo wierzymy! To pieski starsze, schorowane lub te, które dopiero pracują nad zbudowaniem zaufania do człowieka, gdyż tak bardzo je skrzywdzono. Po prostu potrzebują czasu, by znów zaufać, by się otworzyć i zaprezentować w pełnej krasie. Zaopiekowanie i otoczone dobrocią otwierają się na świat (czasem powoli, przyznajemy) i rozkwitają, sprawiając, że ów świat staje się o wiele piękniejszy.

Wszystkie nasze pieski mieszkają w hotelikach domowych, na stałe są pod opieką behawiorystów, przechodzą regularne badania oraz niezbędne zabiegi. Są miziane, tulone, karmione, ale dom tymczasowy czy hotelik (choćby były najlepsze) to nie Dom Stały…
 

Tak, chcielibyśmy robić jeszcze więcej, ale w tej chwili nasza pomoc bezdomnym psom musi się ograniczyć do obecnych podopiecznych Fundacji. Niestety, przygarnięcie przez nas kolejnych Bezdomniaków nie jest możliwy bez stałych wpłat.

Zatem, weprzyj nas! Ustawiając przelew stały, nawet 10 złotych co miesiąc, dajesz nam poczucie bezpieczeństwa i tego, że mamy pewne wsparcie. A to wielka rzecz!

Myślisz, co to za gadanie, moje 10 złotych nic nie zmieni. Nie zgadzamy się! Na FB mamy ponad 1 tys. osób lubiących naszą stronę. Gdyby każda ustawiła przelew stały na 10 zł, mielibyśmy zabezpieczone stałe wydatki miesięczne dla wszystkich podopiecznych i moglibyśmy spokojnie zabrać pod nasze skrzydła kolejne pieseły; oferując pomoc psom w schroniskach, które nie mają możliwości pracy z behawiorystą, często też nawet nie wychodzą na spacery...

 

Jeśli możesz zostać z nami na stałe i podarować swój czas na pomoc psom, serdecznie zapraszamy!

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj 
Przelew krajowy: 36194010763216673800000000
Przelew zagraniczny: IBAN PL36194010763216673800000000 BIC/SWIFT: AGRIPLPR
tytułem: darowizna na cele statutowe

 

Jeśli nie możesz teraz pomóc finansowo lub adopcyjnie, istnieje wiele innych sposobów wsparcia naszej fundacji.

Możesz włączyć się w wolontariat, wykorzystać swoje umiejętności, podarować swój czas, by pomóc nam w różnych dziedzinach. Kliknij poniżej i wybierz formę pomocy [KLIKNIJ].

Dziękujemy za to, że tu jesteś, że to przeczytałeś, że ustawiłeś przelew stały, że zdecydowałeś się być wolontariuszem. Twoje wsparcie, każde, ma wielkie znaczenie!

Pozdrawiamy,

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj

Fundacja Dla Zwierząt Fundacja Dla Psów  Pomagamy Psom Psy Bezdomniaki Ratujemy Psy Dajemy Psom Nowy Dom Fundacja RAP Ratuj Adoptuj Pomagaj Wesprzyj Nas Przekaż Darowiznę Nieważne Że Jest z Ulicy Okaż Serce Zostań Naszym Patronem Wesprzyj Nasze Cele pomoc zwierzętom pomoc dla zwierząt na pomoc zwierzętom pomaganie zwierzętom pomoc psom pomoc dla psów pomoc zwierzetom pomoc zwierzakom pomoc zwierzętom zimą pomoc bezdomnym zwierzętom pomoc dla bezdomnych pomagam psom na pomoc zwierząt pomoc bezdomnym psom zwierzęta pomoc pomoc zwierzętom ze schroniska na pomoc psom pomoc psom w schroniskach sms pomoc psom pomoc dla psów ze schroniska fundacja psom na pomoc fundacja pomocy psom

adoptuj [KLIKNIJ]

pomagaj [KLIKNIJ]

Kim jesteśmy?

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj składa się z dwóch osób:
Marii i Pawła. Zaczynaliśmy jako wolontariusze w jednym ze schronisk w woj. mazowieckim.

Fundacja otrzymała KRS w październiku 2020r.
Fundacja jest pochodną grupy, która powstała z myślą o Pestce, ze schroniska w Chrcynnie, które na początku października 2019r. suczka opuściła z nami z podejrzeniem raka śledziony.

Dla kogo najbardziej tracimy głowy?
Otóż - psiaków do socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych, niechcianych na tyle, na ile finanse nam na to pozwalają.

Social Media