Zbiórka RatujemyZwierzaki.pl

 

Wakacje, wakacje, znów przyszły wakacje… Czas odpoczynku, radości, relaksu, oderwania od codziennych spraw. A dla nas, czas małych, większych i największych smutków. Wakacje nie sprzyjają takim organizacjom, jak nasza mikro Fundacja RAP. Telefony w sprawie adopcji milczą, choć i tak jest ich niewiele… Liczba porzuconych psiaków dramatycznie wzrasta, bo przecież nie można (nieprawda!) wziąć psa na urlop, bo zawadza, bo szczeka, bo nie wejdziemy z nim na tańce, a wyjazd z czworonogiem to przecież tak wielkie wyzwanie (nie, nie, nie!). No i oczywiście bardzo ciężko jest latem pozyskać fundusze na pomoc zwierzakom. Rozumiemy wakacyjne wydatki, naprawdę, uwierzcie jednak, że każde, nawet najmniejsze wsparcie w okresie letnim jest dla nas jak być, a nie być.
 

W tym trudnym czasie po prostu utoniemy bez Waszej pomocy. W tym roku potrzebujemy wsparcia bardziej, niż kiedykolwiek. Sami wiecie, jak wszystko błyskawicznie drożeje… A my pod opieką i w hotelikach tymczasowych mamy aż 14 psiaków. To łagodni seniorzy i dostojne seniorki, to dzikuski oraz wystraszone psy ze schronisk, to porzucona mama i 3 szczeniaki (czterem udało nam się na szczęście znaleźć cudowne domy).
 

Dwoimy się i troimy (a jest nas dwoje i trzech wolontariuszy), by dzięki naszym działaniom i zaangażowaniu wszystkich osób, które nas poznają i decydują się pomóc właśnie nam, znalazła się rodzina dla każdego Bezdomniaka, który trafił pod skrzydła, Fundacji Ratuj Adoptuj Pomagaj.
 

Obecnie nie możemy, niestety, przyjmować nowych Bezdomniaków. Nasze serca pękają ze smutku wraz z każdym telefonem o pomoc dla błąkającego się czy porzuconego psiaka. Latem tych próśb jest najwięcej… Przypominają nam, jak wiele jest jeszcze do zrobienia i jak dużo moglibyśmy zrobić, gdybyśmy mieli… Właśnie… Gdybyśmy mieli... Ważne jest więc każde działanie i każda, nawet najdrobniejsza, pomoc oraz każdy dobry gest. Zapraszamy i zachęcamy, okaż serce! A dobro wraca.

Wpłata na tę zbiórkę jest dla Bezdomniaków szansą na nowe życie, na lepsze jutro, na spacer, zabawę, swoją miskę, swój kocyk, na zdrowie i na dom, który jest najwspanialszy na świecie. Uwierz, Twoje wsparcie jest niezwykle cenne, a my doceniamy każdy grosz, który przekazujesz, by pomóc. Nawet najmniejsza suma ma ogromne znaczenie dla naszych podopiecznych.
 

Przekaż darowiznę. Wesprzyj nas, wesprzyj nasze cele!

Wejdź na naszą zbiórkę [KLIKNIJ] i wpłać dowolną sumę, a zrobisz coś wspaniałego, dobrego, niesamowitego. Naprawdę! Cała zebrana kwota przeznaczona jest na opłaty stałe w najcięższym dla nas okresie, w wakacje. To nasza największa potrzeba (karma, hotelik, leki, konieczne wizyty weterynaryjne), której zaspokojenie bez Was wciąż jest w sferze marzeń. Pamiętajcie, prosimy, każda kwota – nawet najmniejsza – JEST NIESAMOWICIE WAŻNA! Mówi się „grosz do grosza”… I tak dla nas wygląda każdy miesiąc. W każdym jesteśmy NIEZMIERNIE WDZIĘCZNI za KAŻDY GROSZ!
 

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie środki, jakie otrzymujemy, są w całości przeznaczane na pomoc naszym psom. Działamy transparentnie i rozliczamy wszystkie zbiórki publicznie, aby dać Ci pewność, że Twoje pieniądze trafiają dokładnie tam, gdzie są najbardziej potrzebne.
 

Twoje wsparcie jest nieocenione i razem możemy zmienić życie wielu zwierząt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy Cię do kontaktu. Pytaj, odpowiemy! Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Dziękujemy! Dołącz do nas i stań się częścią pięknego dzieła czynienia świata najmniejszych i najbardziej bezbronnych lepszym.

Fundacja Dla Zwierząt Fundacja Dla Psów  Pomagamy Psom Psy Bezdomniaki Ratujemy Psy Dajemy Psom Nowy Dom Fundacja RAP Ratuj Adoptuj Pomagaj Wesprzyj Nas Przekaż Darowiznę Nieważne Że Jest z Ulicy Okaż Serce Zostań Naszym Patronem Wesprzyj Nasze Cele pomoc zwierzętom pomoc dla zwierząt na pomoc zwierzętom pomaganie zwierzętom pomoc psom pomoc dla psów pomoc zwierzetom pomoc zwierzakom pomoc zwierzętom zimą pomoc bezdomnym zwierzętom pomoc dla bezdomnych pomagam psom na pomoc zwierząt pomoc bezdomnym psom zwierzęta pomoc pomoc zwierzętom ze schroniska na pomoc psom pomoc psom w schroniskach sms pomoc psom pomoc dla psów ze schroniska fundacja psom na pomoc fundacja pomocy psom

adoptuj [KLIKNIJ]

pomagaj [KLIKNIJ]

Kim jesteśmy?

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj składa się z dwóch osób:
Marii i Pawła. Zaczynaliśmy jako wolontariusze w jednym ze schronisk w woj. mazowieckim.

Fundacja otrzymała KRS w październiku 2020r.
Fundacja jest pochodną grupy, która powstała z myślą o Pestce, ze schroniska w Chrcynnie, które na początku października 2019r. suczka opuściła z nami z podejrzeniem raka śledziony.

Dla kogo najbardziej tracimy głowy?
Otóż - psiaków do socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych, niechcianych na tyle, na ile finanse nam na to pozwalają.

Social Media