Moly

Metryczka:

-> urodzony ok. 2020r.
-> szczepiona, odrobaczona, kastrowana, chipowana
-> dogaduje się ze wszystkimi pieskami, ale nie pozwoli podchodzić do swojej miski - bardzo pilnuje swoje zasoby
-> stosunek do dzieci: +14 zdecydowanie bardzo dobry
-> aktywność: duża, ale i też bardzo lubi przytulać się na kanapie
-> szukamy domu, który marzy o psiaku, który kocha mizianie i przytulasy, a najlepiej gdyby Moly była pępkiem Świata - bardzo potrzebuje zwracać na siebie uwagę i być zawsze, pod miziającą ręką, człowieka.

Jakiej Rodziny szukamy dla Moly?

Pełnego miłości, czasu na dużo głasków i przytulasów, ale i też czasu na fajne, wyciszajace spacerki. Super jeśli bez innych psiaków - bo moment karmienia i podchodzenie do jej miski, przez innego psiaka, jest dla niej bardzo trudne.

Zobacz więcej zdjęć Moly [kliknij tu]
Wybierz się na wirtualny spacer z Moly [kliknij tu]