Zostań bohaterem bezdomniaka i zostań domem tymczasowym!

Dom tymczasowy to cudowny dom, to troskliwy dom, to dom, który często ratuje życie, który jako pierwszy uczy, że człowiek może być dobry, który odczarowuje to, co straszne i pokazuje inny, ten lepszy świat. To niesamowicie ważny DOM! Chcesz zostać domem tymczasowym? Zgłoś się do nas! Bo bardzo, bardzo, bardzo nam takich domów brakuje! Dzięki nim możemy razem zrobić o wiele więcej! Więc zostań bohaterem Bezdomniaka, podaruj serce i dom dla psa, choćby na jakiś czas. Ale uwaga! Znamy przypadki, kiedy pies z domu tymczasowego został psyjacielem na zawsze!:)

 

O nas słów kilka…

Jesteśmy maleńką fundacją, która jednak chce więcej i bardziej. A możemy więcej i bardziej tylko z Wami! Opiekujemy się pieskami w największej potrzebie. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki dla psiaków wymagających socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych, niechcianych, tych przerażonych, porzuconych, zapomnianych. I właśnie! Chcemy pokazać im, jak wygląda prawdziwy dom i jaki jest prawdziwie kochający człowiek. Zatem, nie możesz adoptować psiaka? Nie szkodzi! Podaruj mu dom tymczasowy! Ten pierwszy, tak ważny dom. 

 

Kogo szukamy?

Troskliwych, dobrych i zaangażowanych osób, które chciałyby zrobić coś cudownego i otworzyć swoje domy lub mieszkania dla psiaków w potrzebie. Które po prostu stworzą, od początku, dom dla psa, nauczą go życia w warunkach poza schroniskiem i przygotują do adopcji. Pokażą czym są spacery i to, że miseczka może być pełna i że istnieje coś tak fajnego, jak zabawa. Zadbają o spokojny sen podopiecznego i jego zdrowie. Wygłaszczą i wytulą.

 

Co warto wiedzieć?

Że przebywanie w domu przy boku człowieka to olbrzymia szansa psiaka na nowe życie. Na właściwą socjalizację, naukę czystości, chodzenia na smyczy, na uciszenie straszków. A to przekłada się na większe szanse na znalezienie domu stałego! Naprawdę! Przyzwyczajone do życia w domu psiaki chętniej brane są przez mniej doświadczone osoby, o wiele lepiej radzą sobie po adopcji i rzadziej są zwracane (tak, to też się zdarza…) Tymczasowi opiekunowie mogą pupila dobrze poznać, dzięki czemu łatwiej jest nam dobrać dla niego idealny dom stały. Więc jak? Zdecydowani?:)

 

Co oferujemy?

Karmę i pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej oraz leczenia psiaków.
Razem dobierzemy pieska, który będzie odpowiedni dla Ciebie, Twojej Rodziny i Twojego domu tymczasowego. Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości, umiejętności, wiedzę. Nie martw się! To nie jest trudne ani skomplikowane, ale tak, wymaga pracy. My jednak jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci wsparciem, odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić wskazówek.
Wspólnie z behawiorystą ustalimy wytyczne dotyczące opieki nad danym psiakiem. Chętnie i w każdej chwili pomożemy! Bo będziemy z Tobą w kontakcie.

 

Co jest po Twojej stronie?

Zapewnienie psiakowi poczucia bezpieczeństwa, kochanie go i troszczenie się o niego:)
Tymczasowy dom dla psa to bardzo ważny dom. Zależy nam wiec na tym, by nasz Bezdomniak miał w nim takie warunki, jakby był członkiem Twojej rodziny.
Mamy nadzieję, że otworzysz swoje serce dla psiaka i zapewnisz mu bezpieczne i kochające miejsce.
Miłość i troska naprawdę wystarczą.

 

Pamiętaj też, prosimy, o tym…

Że „tymczasowanie” może potrwać. Musisz być gotowy na to, by opiekować się psiakiem do czasu jego adopcji. Jeśli możesz zostać domem tymczasowym, ale np. TYLKO NA TYDZIEŃ, TYLKO NA DWA, będziemy Cię zachęcać do wsparcia naszych podopiecznych w inny sposób. Dlaczego? Bo psiak musi mieć stabilny i bezpieczny dom, w którym uczy się życia i z którego trafi do docelowego domu stałego. Wystarczająco wiele zmian i złych zdarzeń już za nim…

I że „tymczasowanie” to wielka, wspaniała przygoda, to emocje, radości, czasem smuteczki. Jak w życiu. Ale każdy, kto podejmuje się opieki tymczasowej jest NAJLEPSZY I NAJWSPANIALSZY NA ŚWIECIE i NIGDY NIE ŻAŁUJE.

 

Dom Tymczasowy Dla Psów            Daj Dom Tymczasowy       Zostań Opiekunem Psa      Adopcja Tymczasowa        Psy Bezdomniaki  Ratujemy Psy       Dajemy Psom Nowy Dom  Fundacja RAP      Ratuj Adoptuj Pomagaj              Okaż Serce           Podaruj Psu Nowy Dom     Nieważne Że Jest z Ulicy    Pomagaj Zwierzętom        Psy Poszukujące Domu                    Wesprzyj Nasze Działania Zostań bohaterem bezdomniaka!   Z Twoją pomocą możemy odmienić ich świat.           Nieważne, że jest z ulicy. To po prostu wspaniały pies!                           Fundacja dla psiaków do socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych i niechcianych.    Daj dom tymczasowy dla potrzebującego psa.          Okaż swoje serce i odezwij się do nas!

dom tymczasowy               dom dla psa         dom tymczasowy dla psa  domek dla psa do domu    dom tymczasowy dla zwierząt        nowy pies w domu             potrzebny dom tymczasowy            tymczasowy dom dla psa              dom psa dom zastępczy dla psa      adopcja psa z domu tymczasowego              adopcja tymczasowa psa  psy z domów tymczasowych           psy do adopcji z domów tymczasowych        dam dom tymczasowy dla psa         pies z domu tymczasowego             psy dom tymczasowy        pies dom tymczasowy       dom zastepczy dla psa      adopcja tymczasowa         tymczasowy dom dla zwierząt        szczeniaki dom tymczasowy              tymczasowa adopcja psa

Czujesz zew przygody? Jeśli jesteś zainteresowany(a) otwarciem swojego domu dla psiaka w potrzebie?  

Zadzwoń pod numer 500 18 19 20 lub napisz na adres fundacjarap@gmail.com. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i omówimy dalsze szczegóły.
Po prostu okaż swoje serce i odezwij się do nas!
Wierzymy, że z Tobą uda się zrobić o wiele więcej dobrego!

 

adoptuj [KLIKNIJ]

pomagaj [KLIKNIJ]

Kim jesteśmy?

Fundacja Ratuj Adoptuj Pomagaj składa się z dwóch osób:
Marii i Pawła. Zaczynaliśmy jako wolontariusze w jednym ze schronisk w woj. mazowieckim.

Fundacja otrzymała KRS w październiku 2020r.
Fundacja jest pochodną grupy, która powstała z myślą o Pestce, ze schroniska w Chrcynnie, które na początku października 2019r. suczka opuściła z nami z podejrzeniem raka śledziony.

Dla kogo najbardziej tracimy głowy?
Otóż - psiaków do socjalizacji, nieadopcyjnych, chorych, niechcianych na tyle, na ile finanse nam na to pozwalają.

Social Media